06 Nisan, 2015

Fotoğraflarınızı kalıcı hale getirin!
Herkese merhaba,

Sanırım ilk defa bu kadar kısa aralıkla iki blog yazıyorum :)) Evvett hemen hızlıca konuya gelelim. 

Malum hepimiz (sanal) sosyal medyada birçok fotoğraf çekiyor ve paylaşıyoruz. Şuanda revaçta olan ve hayatımızın vazgeçilmez parçaları Instagram ve Facebook gibi en üst sıradaki sosyal paylaşım siteleri/uygulamaları bundan yıllar sonra ya da daha kısa vadeli bakalım "yarın" hala var olacak mı? Bu soruyu neye göre soruyorum hemen açıklayayım...

ICQ, MIRC veya MySpace dediğimde kafasında birşeyler canlananlar var mı? :))) Bu ikisi 2000'lerin ilk sosyal paylaşma ve iletişim platformarıydı :))) Şimdi ise yerlerini başkaları aldı ve o dönem oralarda paylaşılan herşey de silindi gitti. Aynı şeyin yıllar sonra şuanda popüler olanlar için olmayacağını garanti edemeyiz. Sanal alem hızla gelişiyor ve bu hıza ayak uydurabilen ya da ayakta kalabilenler kimler olacak zaman gösterecek. ;)

Bu kısa girişten sonra size asıl konumuz Sosyopix'ten bahsetmek istiyorum. Sosyopix, Facebook ya da Instagram gibi platformlardaki fotoğraflarınızı, sunduğu birçok seçenekle basmanızı ve kalıcı hale getirmenizi sağlıyor. Böylece zamana meydan okuyor ve en güzel anlarınızı sanal alemin ellerine teslim etmekten kurtuluyorsunuz :))))

Fiyatlar da seçenekler de gayet uygun. Benim ilk siparişim birkaç gün içinde geldi. Gayet güzel kalitede, kalıcı olması için tasarlanmış harika bir uygulama Sosyopix.

Şiddetle tavsiye edilir!

Hemen deneyin ;))
https://www.sosyopix.com/Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...